Small Value Procurements


Reset

Call For Tender: Pjesë këmbimi, riparime dhe shërbime mjeti
  • Contracting Authority: Drejtoria Rajonale e Arsimit Parauniversitar Fier
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Tender Number: REF-98449-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Hartim projekt-preventivi me objekt " Godina Administrative e Kompanise se Mbeshtetjes me vendndodhje Kuçovë
  • Contracting Authority: Instituti Gjeografik Ushtarak
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 15:00
  • |
  • Close Date: 03-09-2026 Time : 15:00
  • |
  • Tender Number: REF-98448-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Blerje dokumentacioni specifik
  • Contracting Authority: Reparti Ushtarak Nr.6680
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Tender Number: REF-98446-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Mirembajtje dhe shtim tualetesh
  • Contracting Authority: Shtepia e te Moshuarve Fier
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 13:30
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 13:30
  • |
  • Tender Number: REF-98445-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Blerje siguracion automjeti
  • Contracting Authority: Institucioni i Ekzekutimit Te Vendimeve Penale Paraburgimi Vlore
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 13:30
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 13:30
  • |
  • Tender Number: REF-98373-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Hartim projekt-preventivi me objekt "Muri rrethues dhe mbajtës
  • Contracting Authority: Instituti Gjeografik Ushtarak
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Close Date: 03-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Tender Number: REF-98444-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Shpenzime furnizim sherbimi 3D ne institucione shkollore
  • Contracting Authority: Bashkia Librazhd
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 13:25
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 13:30
  • |
  • Tender Number: REF-98443-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Marrje me qira kostume “ Dyrrachium Internacional Theater Festival ”
  • Contracting Authority: Qendra Kulturore Durres
  • |
  • Open Date: 02-09-2026 Time : 08:00
  • |
  • Close Date: 03-09-2026 Time : 08:00
  • |
  • Tender Number: REF-98437-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Hartim projekt-preventivi me objekt " Godina administrative e Forces se Reagimit te Shpejte"Kucove
  • Contracting Authority: Instituti Gjeografik Ushtarak
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 13:30
  • |
  • Close Date: 03-09-2026 Time : 13:00
  • |
  • Tender Number: REF-98440-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: Yes
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Hartim projekt-preventivi me objekt "Muri rrethues dhe mbajtës”
  • Contracting Authority: Instituti Gjeografik Ushtarak
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 13:00
  • |
  • Close Date: 03-09-2026 Time : 14:00
  • |
  • Tender Number: REF-98438-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: Yes
  • |
  • Suspended: No

Page 1 from 1620


© Public Procurement Agency 2026 - All rights reserved. This electronic system is maintained by: ATD - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION LTD